Головна > Доставка і оплата

Доставка і оплата:

Доставка здійснюється лише
зареєстрованним клієнтам!

Реєстрація

КИЇВ ТА КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ:

По Києву:

Правий берег: 4 рази/тиждень. (пн,вт,чт,пт)

Лівий берег: 3 рази/тиждень. (пн,ср,пт)

По інших містах Київської області: 1 раз на тиждень. Графік можна подивитися за посиланням.
Мінімальне замовлення: 1500 грн
Доставка безкоштовна. Доставка здійснюється власною службою доставки машиною-рефрижератором до торгової точки (до місця куди може під’їхати вантажне авто)

Час прийому замовлень: замовлення приймаються до 15:00, за добу до дня доставки.

Примітка:

Доставка здійснюється протягом дня, в межах графіка роботи торгової точки, зазначеного Вами при реєстрації.

У зв’язку з великою кількістю доставок, на жаль, немає можливості попереджати клієнта про точний час доставки. Тому в день доставки на Вашій торговельній точці повинен бути присутнім співробітник, який зможе прийняти товар.
Оплата :

Оплачувати товар необхідно водієві за фактом доставки в національній валюті.

Повернення:

Згідно з Постановою КМУ від 19 березня 1994 № 172 продовольчі товари належної якості не підлягають обміну або поверненню. Тому, при отриманні продукції при водієві уважно перевіряйте відповідність вашого замовлення за кількістю та якістю!

Інші міста України:

Доставка:

1 раз в тиждень. День доставки залежить від адреси торгової точки. Ваш індивідуальний графік доставки буде складено протягом 2-х днів після реєстрації

Доставка безкоштовна. Доставка здійснюється логістичної компанією спеціалізованої машиною-рефрижератором до торгової точки (до місця куди може під’їхати вантажне авто)
Мінімальне замовлення: 1500 грн

Час прийому замовлень: замовлення приймаються до 12.00 згідно Вашого індивідуального графіка замовлення / доставки. Даний графік буде відправлений Вам у SMS і на Email на початку співробітництва.

Примітка:

Доставка здійснюється протягом дня, в межах графіка роботи торгової точки, зазначеного Вами при реєстрації. У зв’язку з великою кількістю доставок, на жаль, немає
можливості попереджати клієнта про точний час доставки! Тому в день доставки на Вашій торговельній точці повинен бути присутнім співробітник, який зможе прийняти товар!

Оплата :

Оплату необхідно робити до кінця дня після здійснення замовлення.

Неоплачені замовлення не відвантажуються.

Способи оплати :

1) Онлайн за допомогою платіжної системи «Wayforpay», з якою співпрацює наша компанія. Після замовлення Вам надходить SMS і Email повідомлення. У тексті повідомлення знаходиться посилання, перейшовши за яким Ви потрапите на сайт платіжної системи, де зможете здійснити платіж, використовуючи банківську карту. Без комісії і без необхідності вводити реквізити одержувача і платника!

2) Готівкою через термінал самообслуговування ПриватБанку Без комісії, без необхідності вводити реквізити отримувача та платника.

3) На розрахунковий рахунок через касу будь-якого банку. Реквізити розрахункового рахунку приходять у вигляді SMS і Email повідомлення після здійснення замовлення.

Примітка:

При використанні даного способу оплати, Вам необхідно обов’язково до 12.00 відправляти фото квитанції на Viber 0503028851 або Email sales@premierfood.com.ua

Повернення:

Згідно з Постановою КМУ від 19 березня 1994 № 172 продовольчі товари належної якості не підлягають обміну або поверненню. Тому, при отриманні продукції при водієві уважно перевіряйте відповідність вашого замовлення за кількістю та якістю!

Magic penis growth Bigger penise Overweight small penis What to take to increase female libido Info on male enhancement noxitril Size focus male enhancement Does anything in extenze make you hard Viagra for men over the counter Instructions on how to use male enhancement bands Pills that make you stay hard longer Natural herbs for sexuality Long lasting sex pills pharmacy I want a fatter penis What does sex do for a man Sexual health self diagnosis