<
MrGrill > Про компанію

Про компанію

Premier FOOD – надійний і досвідчений бізнес-партнер, експерт з надання послуг на ринку food-service.
Компанія була заснована у 2007 році як постачальник м’ясо-молочної продукції для кафе та ресторанів, а вже сьогодні ми маємо більш ніж 10 напрямків діяльності та пропонуємо нашим партнерам готові рішення для успішного та прибуткового бізнесу.
Premier FOOD – перші, хто запровадив культуру споживання якісних хот-догів і бургерів зі справжнього м’яса на АЗК.

Під брендом «Mr.Grill» група компаній виробляє і поставляє сосиски для хот-догів і котлети для бургерів по всій країні. І не обмежується тільки цим.
Premier FOOD виступає як бізнес-партнер для приватних підприємців. Компанія побудувала першу в Україні успішну франчайзингову мережу street food.

Ми надаємо повний комплекс послуг — від обладнання і продукції до рекомендацій щодо роботи та маркетингової підтримки.
Наші клієнти отримують індивідуальний підхід – від зручних фінансових умов співпраці до розробки унікальних рецептур сосисок і котлет для бургерів, які є ідеальними саме для їхнього бізнесу.
Нашими клієнтами є великі ресторани та готелі, а також всі національні мережі АЗК (понад 3000 торгових точок по всій Україні).
Головні принципи, якими керується у своїй роботі компанія – тільки натуральні інгредієнти, сучасні технології у виробництві та логістиці, надійність і гнучкість у співпраці з бізнес-партнерами.

в цифрах:

0

млн

хот-догів у місяць

0

%

логістичного
покриття України

0

торгових точок
по всій Україні

0

доставок здійснюється
в місяць

ми гарантуємо якість продукції:

Наші клієнти:

Наші торгові точки: