Головна > Про компанію

Про компанію

Premier FOOD – надійний і досвідчений бізнес-партнер, експерт з надання послуг на ринку food-service.
Компанія була заснована у 2007 році як постачальник м’ясо-молочної продукції для кафе та ресторанів, а вже сьогодні ми маємо більш ніж 10 напрямків діяльності та пропонуємо нашим партнерам готові рішення для успішного та прибуткового бізнесу.
Premier FOOD – перші, хто запровадив культуру споживання якісних хот-догів і бургерів зі справжнього м’яса на АЗК.

Під брендом «Mr.Grill» група компаній виробляє і поставляє сосиски для хот-догів і котлети для бургерів по всій країні. І не обмежується тільки цим.
Premier FOOD виступає як бізнес-партнер для приватних підприємців. Компанія побудувала першу в Україні успішну франчайзингову мережу street food.

Ми надаємо повний комплекс послуг — від обладнання і продукції до рекомендацій щодо роботи та маркетингової підтримки.
Наші клієнти отримують індивідуальний підхід – від зручних фінансових умов співпраці до розробки унікальних рецептур сосисок і котлет для бургерів, які є ідеальними саме для їхнього бізнесу.
Нашими клієнтами є великі ресторани та готелі, а також всі національні мережі АЗК (понад 3000 торгових точок по всій Україні).
Головні принципи, якими керується у своїй роботі компанія – тільки натуральні інгредієнти, сучасні технології у виробництві та логістиці, надійність і гнучкість у співпраці з бізнес-партнерами.

в цифрах:

0

млн

хот-догів у місяць

0

%

логістичного
покриття України

0

торгових точок
по всій Україні

0

доставок здійснюється
в місяць

ми гарантуємо якість продукції:

Наші клієнти:

Наші торгові точки:

Magic penis growth Bigger penise Overweight small penis What to take to increase female libido Info on male enhancement noxitril Size focus male enhancement Does anything in extenze make you hard Viagra for men over the counter Instructions on how to use male enhancement bands Pills that make you stay hard longer Natural herbs for sexuality Long lasting sex pills pharmacy I want a fatter penis What does sex do for a man Sexual health self diagnosis