----------------------------------------------
';

Гамбургери

5.60 грн/шт

13.58 грн/шт

12.02 грн/шт

30.60 грн/шт

32.60 грн/шт

У нашій країні гамбургери з’явились відносно нещодавно, але, як і більшість страв категорії фаст-фуд, швидко завоювали любов аудиторії. Вони мають велику кількість переваг: швидко готуються, відмінно смакують, складаються з корисних інгредієнтів та недорого коштують. Ця страва популярна в більшості країн світу, ледь не щодня з’являються нові рецепти та відкриваються точки продажів.

Якщо ви замислились про відкриття гамбургерного бізнесу, то перш за все подумайте про те, де будете купувати гамбургери оптом. Для того, щоб зекономити ваш час, скажемо одразу: ви вже знайшли надійного постачальника. Ви зайшли на наш сайт.

Ви можете купити булочки для гамбургерів, котлети для бургерів зі свинини, курки та яловичини. Ми пропонуємо продукцію тільки найвищої якості! Якщо деякі виробники намагаються економити на всьому, щоб збільшити свої прибутки, знизивши якість, то у правилах нашої компанії на першому місці стоїть турбота про кінцевого споживача. Ми знаємо, наскільки важливим є запах, смак, зовнішній вигляд їжі. Ми розуміємо, що означає слово «якісний».
Якщо ви хочете, щоб ваші клієнти поверталися до вас знову і знову, вибирайте якісні інгредієнти для страв. Особливо актуальним питання складових гамбургерів стає для компаній, які не мають можливості готувати булочки або котлети самостійно – через брак часу або спроможності організувати повноцінну кухню для кулінарії. В таких випадках з’являється завдання знайти надійного постачальника якісних продуктів –оптові поставки за короткий строк та з дотриманням усіх правил перевезення та зберігання їжі. Ми – саме такий постачальник. Будь-який обсяг продукції ми доставимо вам у конкретно обговорені строки. Немає значення, чи замовите ви тільки булочки для гамбургерів, чи забажаєте купити котлети для бургерів.

Зв’язатися з нами ви можете, подзвонивши по номерах телефонів, які вказані на сайті. Або замовте зворотній дзвінок, і наш менеджер зателефонує вам у найближчий час та проконсультує з питань нашої продукції та умов співробітництва.

+
Facebook YouTube