----------------------------------------------
';

16.50 грн/шт

Якщо ви хочете розширити асортимент власного закладу та запропонувати клієнтам молочний коктейль, то не варто бігти в крамницю за молоком сумнівної якості та шукати додаткові інгредієнти по всьому місту. Ми пропонуємо вам простіший варіант – купити молочні коктейлі оптом – будь-яку кількість.

Ми довго шукали формулу ідеального коктейлю. І тепер можемо сміливо продавати молочні шейки гуртом навіть найвибагливішому замовнику, адже змогли знайти найкращий рецепт напою. Усі складові коктейлю – натуральні, мають найвищу якість та відповідають усім стандартам.

Основа наших коктейлів – нормалізоване коров’яче молоко. Це смак, знайомий з дитинства. Це аромат справжнього задоволення та насолоди. Ми виробляємо класичніта ванільні молочні коктейлі, які подобаються і дітям, і дорослим.

Ми не працюємо в роздріб, продукція реалізується лише гуртом. Замовити товар можна за телефонами, які вказані на сайті, або за допомогою простої форми – залишіть свій телефон, і наш менеджер зателефонує вам у найближчий час. Телефоном ми проведемо консультацію та обговоримо усі питання щодо плідного та приємного співробітництва.

+
Facebook YouTube