----------------------------------------------
';

Сендвічі

24.90 грн/шт

22.50 грн/шт

Перш за все, їжа повинна бути корисною, підтримувати відмінний фізичний стан і піднімати настрій того, хто її вживає. Уже не перший рік в нашій країні дуже популярний фаст-фуд. Але хто сказав, що така їжа обов’яково буде шкідливої? Вона може бути одночасно і смачною, і корисною. Нею можуть бути і сендвічі. Головне тут те, з чого вони складаються.

Якщо Ви звернетеся до нас за оптовою покупкою сендвічів, то не будете розчаровані в якості, як і Ваші клієнти. Запевняємо, їм сподобається і смак, і запах, і зовнішній вигляд сендвічів багет і паніні!

Ми, на відміну від більшості компаній, не економимо на виробництві. На жаль, багато хто дійсно використовує неякісні продукти, які швидко псуються, та й взагалі мають не зовсім їстівний зовнішній вигляд.

А тому якщо Ви замислюєтеся про те, щоб продавати готові сендвічі – найкраще довіритися нам і закуповувати їх у нас. Ви можете подивитися їх склад в картках товару, а також зателефонувати нам або замовити зворотний дзвінок, щоб уточнити всі подробиці потенційної співпраці. Особливо актуально це в тому випадку, якщо у Вас немає часу або власної кухні для приготування необхідної кількості продукції – тоді дійсно простіше купити паніні і інші типи сендвічів.

+
Facebook YouTube