RU EN

Умови акції, присвяченої "Black Friday"

Виграні призи та запис розіграшу доступні в нашому Телеграм каналі Premier FOOD Group

Перейти в Телеграм


Прийняти участь в розіграші супер-призів з нагоди Black Friday від улюбленого бренду просто: здійсніть замовлення продукції Mr.Grill на суму від 3 000 грн одним чеком в період дії акції (20.11.2023 - 30.11.2023).

Отримайте шанс виграти:

👉Apple iPhone 15 Pro 256 ГБ - 1 шт;
👉Apple iPad Air 2022 256 ГБ - 1 шт;
👉Apple AirPods Pro 2 - 1шт.
👉Вітрина холодильна - 1шт;
👉Мультипіч - 1шт;
👉Електросамокат - 1шт.

 

Офіційні правила акції

 • ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ:

1.1.      Замовником/Організатором Акції єТОВ «Прем’єр Фуд» вул. Васильківська, 72А, Київська область, Васильківський район, с. Безп’ятне, ЄДРПОУ 35439133.

1.2.      Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди.

1.3.      Акція – рекламна акція, беручи участь в якій, Учаснику потрібно виконати умови цих Правил.

1.4.      Учасник Акції – будь-яка фізична особа (громадянин України) з необхідним обсягом дієздатності відповідно до законодавства України, яка досягла повноліття та виконала вимоги даних Правил. Учасниками акції не можуть бути співробітники компанії Організатора Акції та члени їх сімей.

1.5.      Переможці акції визначаються рандомно (через генератор випадкових чисел) з загального переліку осіб, що виконали Умови Акції в термін, що відповідає даним Правилам проведення Акції.

1.6.      Подарунковий фонд – усі подарунки, які будуть розподілені між переможцями згідно умов Акції.

1.7.     Подарунок – один з подарунків, що вручаються Переможцям, які виграли в Акції за підсумками розіграшу Подарунків, що визначені в п.4 даних Правил. 

Кількість Подарунків обмежена та може бути змінена Організатором Акції в односторонньому порядку. 

Подарунки надаються одноразово. 

Дворазове чи багаторазове надання Подарунків не допускається. 

Заміна матеріального Подарунка на матеріальну компенсацію не допускається. 

Подарунок обміну чи поверненню не підлягає. 

При втраті Подарунок не відновлюється.

1.8.       Територія – територія проведення Акції, яка для цілей цих правил означає територію України, за виключенням тимчасово окупованих територій, а також території територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) відповідно до переліку, затвердженого відповідно до чинного законодавства України.

1.9.      Інші терміни, не визначені цим розділом Правил, трактуються діючого законодавства України та сформованої практики.

 

 1. ПЕРІОД ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ. ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ АКЦІЇ.

2.1. Період проведення Акції з 00:00 годин 20.11.2023 року до 23:59 години 30.11.2023р.      включно (за київським часом).

2.2. Дата підведення підсумків Акції (проведення розіграшу Подарунків) – 6.12.2023 р.

2.3. Для участі в Акції, необхідно в Період дії Акції:

Здійснити замовлення на суму від 3 000 грн одним платежем в період дії Акції в будь-який зручний спосіб (через мобільний застосунок, на сайті, по телефону тощо):

- на сайті: mrgrill.ua;

- через мобільний додаток:
https://apps.apple.com/us/app/mr-grill/id1499335222?fbclid=IwAR25372fg4xQu6SnG1mE7aaJHjXDZlQ4oKdn_E3WJqxOvg1-c6PZ8g-Faj4

або:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mr.grill.grill_app&pli=1

- за телефоном: +38 (050) 490 86 36.

2.4. Розміщення замовлення в період дії Акції автоматично, без додаткового погодження, підтверджує дозвіл Учасника на обробку особистих даних та участь в Акції.

 

 1. УМОВИ ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ АКЦІЇ ТА АЛГОРИТМ РОЗІГРАШУ ПОДАРУНКІВ:

3.1. Переможці Акції визначаються в результаті проведення розіграшу Подарунків.

3.2. При проведенні розіграшу Подарунків не використовуються процедури та алгоритми, які дозволяють визначити результат проведення розіграшу Подарунків до початку такого розіграшу.

3.3. Розіграш Подарунків відбувається в наступному порядку:

3.3.1. Складається перелік номерів телефонів Учасників, які в період дії Акції виконали Умови, зазначені в цих Правилах. З даного переліку будуть виключені номери телефонів, які зазначені з явними ознаками недійсності;

3.3.2. Проводиться звірка номерів телефонів Учасників Акції, що виконали належним чином умови цих Правил, необхідних для участі в Акції та Розіграші Подарунків;

3.3.3. З переліку Учасників Акції, в зазначену дату Розіграшу Подарунків, рандомно за допомогою генератора випадкових чисел, шляхом випадкового сортування номерів телефону, буде визначено 6 номерів Переможців.

3.3.4. Під час Розіграшу Подарунків буде проводитися відеофіксація з подальшим оприлюдненням даної інформації за запитом, а також буде розміщено інформацію про переможців на сайті mrgrill.ua з зазначенням призу, номера замовлення Переможця.

3.3.5. У разі відмови одного чи декількох Переможців від отримання Подарунку або неможливості зв'язатися з Переможцем з причин, незалежних Організатора Акції в період, що перевищує 7 (сім) робочих днів з моменту оголошення результату Розіграшу, заміна Переможця відбуватися не буде, розіграш повторно не проводиться.

 

 1. ФОНД ПОДАРУНКІВ АКЦІЇ:

4.1. Фонд Подарунків Акції формується за рахунок Організатора Акції. 

Перелік Подарунків:

Тип

Найменування

Планшет

Apple iPad Air 2022 256 ГБ, Wi-Fi Space Grey

Мобільний телефон

Apple iPhone 15 Pro 256 ГБ Black Titanium MTV13

Вітрина холодильна

GoodFood Вітрина холодильна RT68L чорна, Габаритні розміри: 428×386×885 мм. Вага 32,5 кг.

Аерогриль

Мультипіч Tefal Easy Fry&Grill EY501815

Навушники

Apple AirPods Pro 2 MagSafe with Charging Case USB-C MTJV3

Електросамокат

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Black

4.2. Право на отримання Подарунків не може бути віддано іншій особі, а також передано у заставу або обтяжене іншим чином.

4.3. Виплата грошового еквівалента вартості Подарунків не здійснюється.

4.4. Кількість Подарунків обмежена.

 

 1. ПОРЯДОК ТА ПЕРІОД ПЕРЕДАЧІ ПОДАРУНКІВ:

5.1. Період передачі Подарунків – це період тривалістю 1 календарний місяць з для проведення Розіграшу Подарунків. Доставка подарунків можлива власними транспортними засобами компанії Організатора Акції або з залученням третіх осіб без отримання додаткової згоди на це Переможців Акції. Доставка Подарунків здійснюється за рахунок Організатора Акції.

5.2. В Період оприлюднення підсумків Акції, за номерами телефонів, наданим Переможцями, уповноважені працівники Організатора Акції повідомляють останніх про результати проведення розіграшу Подарунків та порядок їх отримання, отримують згоду Переможців на отримання Подарунків в порядку, передбаченому даними Правилами та уточнюють адресу доставки Призів.

5.3. У випадку, якщо протягом строків, визначених п. 3.3.5 цих Правил не вдається зв’язатись із Переможцем акції для повідомлення Переможцю деталей отримання Подарунку, або сам Переможець акції не повідомить про намір отримати Подарунок та/або відмовиться від його отримання, Організатор Акції керується правилами проведення Розіграшу Подарунків, згідно п. 3.3.5 цих Правил.

5.4. Для реалізації права на отримання Подарунку Переможцям необхідно надати документи, а саме: ідентифікаційний код, паспортні дані. В разі не надання Переможцем відповідних ідентифікаційних даних особи Переможця акції, Організатор Акції  має право вважати такі дії Переможця відмовою від отримання Подарунку.

5.5. Переможцю акції передається Подарунок без виплати будь-яких додаткових грошових коштів.

5.6. Переможець повністю погоджується з тим, Організатор Акції перевіряє особистість Переможця шляхом перевірки ідентифікаційних документів Переможця (паспорта, індивідуального податкового номеру та ін.), а Переможець зобов'язується надавати такі документи на першу вимогу, в тому числі, шляхом направлення на вказану Організатором Акції адресу електронної пошти коректних копій документів. Відповідна адреса електронної пошти направляється особисто Переможцю Акції.

5.7. Інформацію про результати Акції та Переможців акції буде розміщено на сайті mrgrill.ua.

 

 1. ПРАВА УЧАСНИКА АКЦІЇ:

6.1 Приймати участь в Акції на умовах, викладених в цих Правилах.

6.2 В разі змін умов Акції, ознайомитися з ними.

 

 1. ОБОВ’ЯЗКИ УЧАСНИКА АКЦІЇ: 

7.1 Ознайомитися з правилами Акції.

7.2 Приймати участь у Акції лише на умовах визначених в цих Правилах.

7.3 Дотримуватися правил та вимог, передбачених цими Правилами та Угодою Користувача щодо використання сайту mrgrill.ua та мобільного застосунку.

 1. Участь у Акції здійснюється на добровільній основі.

8.1. Приймаючи участь у Акції, Учасник акції підтверджує, що повністю ознайомлений з Правилами та надає свою згоду на їхні умови, в тому числі, але не обмежуючись, на:

- отримання від Організатора Акції або уповноважених ним осіб послуг у вигляді отримання SMS, e-mail повідомлень та розсилок, пов’язаних з проведенням Акції;

- здійснення Організатором Акції, а також їх уповноваженими особами, збирання, обробки (у тому числі з застосуванням автоматизованих засобів), зберігання, використання, розповсюдження (передачі) в цілях проведення Акції персональних даних Учасника акції, з застосування необхідних засобів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження.

8.2. Порядок проведення Акції, дані Правила, а також будь-яка інша діяльність пов’язана з Акцією регулюється законодавством України. 

8.3. Дані Правила є єдиними офіційними правилами участі в Акції.

 

 1. ПРАВА ОРГАНІЗАТОРА АКЦІЇ:

9.1. Організатор Акції маює право змінювати Правила Акції з попереднім повідомлення про такі зміни Учасника акції шляхом розміщення оновлень на офіційному сайті.

9.2. Не допустити чи усунути Учасника акції від участі у Акції вразі здійснення останнім протиправних дій та/чи порушення умов даних Правил.

9.3. На власний розсуд, чи за вимогою органу державної влади України, вимагати від Учасника акції будь-яку інформацію та/або документи, необхідні для участі в Акції та/або для надсилання/отримання Подарунка.

9.4. В разі виникнення будь-яких обставин, які перешкоджають проведенню Акції, наприклад, перебої в мережі Інтернет, Партнери вправі тимчасово призупинити чи повністю припинити проведення Акції.

9.5. Слідкувати за виконанням Учасником акції Правил проведення Акції.

 

 1. ОБОВ’ЯЗКИ ОРГАНІЗАТОРА АКЦІЇ:

10.1. Провести Акцію у відповідності з даними Правилами.

 

 1. ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА:

11.1. Невиконання (невчасне виконання) Учасниками акції обов’язків та умов, що передбачені даними Правилами;

11.2. Правильність, точність та достовірність даних, контактної та іншої інформації, яку Учасник акції зазначить/зазначив в особистому кабінеті;

11.3. Неотримання Учасником акції Подарунка по причинам, що не залежать від Організатора Акції.

 

 1. Остаточні рішення та/чи роз’яснення щодо питань, ситуацій, у тому числі спірних, що виникають/можуть виникнути через неоднозначне тлумачення даних Правил, та/або питань, що не врегульовані даними Правилами, приймаються безпосередньо та виключно Організатором Акції.
 2. В разі виникнення питань у Учасника акції, він може задати їх Організатору Акції, звернувшись за телефоном: +38 (050) 490 86 36.